Dažādi

  Labas idejas vajag realizēt - savs uzņēmums jau studiju gados

  Studentus uzskata par nenopietnu sabiedrības daļu, kas it kā mācās un kaļ nākotnes plānus, tomēr viņu prātus aizņem izklaides, piedzīvojumi un neskaidra attieksme pret dzīvi. Bet jāatzīst, ka tieši šajā vecumā ir tik daudz lielisku ideju, ambīciju un arī enerģijas darboties. Un to visu vajag ievirzīt pareizajā gultnē, kādas no idejām arī realizējot. Un šajā gadījumā es domāju tieši uzņēmējdarbību. Studentu gadi ir tiešām piemēroti, lai aizrautīgi un spēka pilni jaunieši mestos nezināmajā - dibinātu uzņēmumu un savu ideju pārvērstu reālā biznesā.

  Read

  Kļūt par vecākiem arī studiju laikā

  Viens no dzīves skaistākajiem periodiem parasti ir tieši jaunība, kad esam vidusskolā vai augstskolā, vai tikko beiguši kādu no augstākajām izglītības iestādēm un sākam savas pirmās darba gaitas. Daudzi šajā laikā kā prioritātes izvirza savu izglītību un karjeru, un tikai pēc tam sāk domāt par ģimenes veidošanu, bet gadās, ka studiju laikā izdodas satikt savu vismīļāko cilvēku, sākat kopdzīvi un gaidīti vai tieši pretēji – negaidīti jūsu ģimenē piesakās mazulis. Ko nu? Tikai bez panikas!

  Read

  Sieviete un zinoša auto jautājumos? Vai tas ir iespējams?

  Domāju, ka stereotips par sievietēm, kuras neko nesaprot no automašīnām, ir tik spēcīgs, ka daudzi vīrieši vispār uzskata, ka sievietēm pat braukt nevajadzētu. Labi, ja viņas zina, ka motors ir zem pārsega. Un kurā vietā jālej degviela. Tālāk viņu saprāts nav spējīgs aizsniegties. Tomēr jau sen dzīve ir pierādījusi, ka šis aizspriedums ir gaužām novecojis un vispār radies no kādiem atsevišķiem gadījumiem, vadoties pēc tā, ka parasti ar auto tehniku un remontu saistītas profesijas vairāk izvēlas vīrieši. Bet tas nenozīmē, ka sievietes neko no tā visa nav spējīgas saprast un iegaumēt.

  Read

  Realizēt dažādas studentu idejas

  Pēdējā laikā ar vien populārāki paliek dažādi studentu un arī skolēnu uzņēmumi, kas ir lieliska iespēja attīstīties un uzsākt kaut ko savu. Protams, tas nepavisam nav vienkārši, arī ne ar atbalstu no ģimenes un skolas, tomēr, ja tā padomā- kas gan šajā dzīvē nāk viegli?

  Pilnīgi visam ir nepieciešama piepūle un liela plānošana, un tāpēc arī lielas lietas izdodas tikai mazai daļai cilvēku- tiem, kuriem ir labs un spēcīgs raksturs. Bez kārtīga rakstura šajā dzīvē nekas nav iespējams, tā teikt- kārtīgs mugurkauls ir nepieciešams ikvienam, un tad nebūs šaubu, ka dzīve izdosies.

  Read

  Studenti ir jāatbalsta!

  Pēdējās nedēļās tādos masu medijos kā delfi.lv, Latvijas sabiedrisko mediju portālā lsm.lv un citos sāk skanēt ziņas par to, ka Latvijas augstskolu studenti plāno iet protestos, jo Izglītības ministrija iecerējusi tuvāko trīs gadu laikā samazināt budžeta vietu skaitu par ceturto daļu. Tas nozīmē, ka iespējas iegūt augstāko izglītību būs vēl mazākas tiem, kuri nav spējīgi maksāt par savām studijām. Kaut arī ministrs saka, ka nauda augstākajām mācību iestādēm netikšot samazināta, patiesībā tā daļa, kas tiks ietaupīta uz studentiem, tiks novirzīta mācību spēku atalgojumam, jo šogad iesāktais pedagogu algu modelis tā paredzot...

  Read

  Ko darīt, ja vecāki lika organizēt svinības jaunākam brālim vai māsai?

  Katrs, kurš ir dzimis ģimenē ar vairākiem bērniem noteikti ir pazīstams ar situāciju, kad vēl neesi paspējis attapties un pagājušās jubilejas, kad jau pienākusi nākamā.

  Protams, svētki ir laba lieta, tajos visi priecājas un var pieēsties pilnus vēderus ar dažādiem labumiem, tomēr, ja šādi prieki jāorganizē trīs vai vairākas reizes gadā, agru vai vēlu idejas var sākt izsīkt un tieši tāpēc vecāki bieži vien izmanto savas vecākās atvases un mazāko brāļu vai māsu svinību organizēšanu uztic vecākajiem.

  Protams, viņiem tas ir pat ļoti ērti un izdevīgi, turpretī tiem, kuriem uzticēta pasākuma organizēšana- ne tik ļoti.

  Read

  Par uzņēmēju atbalstu mūzikas jomā

  Mēs visi izvēlamies sekot savai sirdsbalsij un klausīties tikai to mūziku, kas mūs uzmundrina, iepriecē un dara laimīgus. Mēs labprāt lasām jaunumus par māksliniekiem, kuri mūs interesē un sajūsmina, bēdājamies, ja viņiem klājas grūtāk, priecājamies, ja viņi paziņo par koncertu mūsu valstī vai vēl labāk – mūsu pilsētā. Būt par mūzikas mīļotāju nozīmē aizrauties pa īstam un pamatīgi, tāpēc tiklīdz rodas iespējas, mēs labprāt rīkojamies un dodamies uz savu mīļāko mūziķu koncertiem.

  Read

© 2017 study.lv | blogs

Theme by Anders NorenUp ↑