Katrs, kurš ir dzimis ģimenē ar vairākiem bērniem noteikti ir pazīstams ar situāciju, kad vēl neesi paspējis attapties un pagājušās jubilejas, kad jau pienākusi nākamā.

Protams, svētki ir laba lieta, tajos visi priecājas un var pieēsties pilnus vēderus ar dažādiem labumiem, tomēr, ja šādi prieki jāorganizē trīs vai vairākas reizes gadā, agru vai vēlu idejas var sākt izsīkt un tieši tāpēc vecāki bieži vien izmanto savas vecākās atvases un mazāko brāļu vai māsu svinību organizēšanu uztic vecākajiem.

Protams, viņiem tas ir pat ļoti ērti un izdevīgi, turpretī tiem, kuriem uzticēta pasākuma organizēšana- ne tik ļoti.

Tomēr mūsdienās ir tik daudz un dažādu veidu, kā sev atvieglot dzīvi šādos gadījumos, piemēram, internets vien ir pilns ar neskaitāmi daudz idejām par to, kā sarīkot svētkus un padarīt tos pēc iespējas interesantākus un jautrākus visiem-kā bērniem, tā arī pieaugušajiem.

food-salad

Dažādas spēles un aktivitātes, kad nodarbinās visus gaviļniekus, un, protams, arī uzkodas un viss cits, kas padara pasākumu izdevušos, un viena no tādām lietām, kas jo īpaši patīk maziem bērniem, ir dekorācijas, un tieši dekorācijām nolēmu šajā rakstā pievērsties īpaši. Jo, manuprāt, tā ir viena no svarīgākajām lietām, kas pasākumu padara tādu, kāds tas ir.

Protams, bez dekorācijām itin labi var iztikt, tomēr domāju, ka dekorāciju dēļ bērniem rodas tā sajūta, ka viņu dzimšanas diena ir īpaša. Kāds ir patiešām centies, lai telpa izskatītos skaista un liecinātu par to, ka viņam ir svētki un vai tad tas nav pats galvenais?

Radīt šo svētku sajūtu un likt bērnam priecāties par to, ka viņš ir tik īpašs, lai viņa dēļ tā nopūlētos – grieztu un līmētu svētku virtenes, izgatavot dažādus plakātus un fotostūrīti. Tas viss liecina par to, ka cilvēkam rūp, ka gaviļnieks ir priecīgs un apmierināts ar to, kāda izvērtusies viņa svarīgākā diena mūžā.

child

Protams, es saprotu, ka mūsdienās mēs visi esam ļoti aizmēti un ne visiem ir laiks, lai uztrauktos par dekorācijām- tās grieztu un atkal salīmētu un pēc tam vēl tās piestiprināt visus pa svinību telpu, tomēr mūsdienās taču ir tik daudz dažādu variantu, ar kuru palīdzību dzīvi var tik ļoti atvieglot.

Viens loti labs risinājums šādām problēmām ir baloni, jo tie taču ir tik koši un krāšņi un tik ļoti patīk bērniem, vai ne? Hēlija baloni dažādiem svētkiem ir lielisks risinājums, ja jums nav laika griezt dekorācijas no papīra- vienkārši izvietojiet balonus pa visu telpu un lieta atrisināta!

Galvenais – parādiet gaviļniekam, ka jums patiešām rūp tas, vai viņš savos svētkos ir priecīgs un tas, ka jums nav vienalga, ka viņš jūtas. Parādiet to ar dekorācijām, ar svētku mielastu, kūku, atrakcijām un vēl un vēl un vēl.

Berni taču ir bērni tikai vienreiz mūza, un, ja reiz jūs esat vecākais ģimenē, tad pacentieties atcerēties to, kāda bija jūsu paša bērnība un centieties mazākā ģimenes locekļa bērnību padarīt tik pat skaistu vai pat vēl skaistāku.

Jo bērns to patiešām novērtēs un atcerēsies, un kas zina, iespējams, ka tad, kad jūs būsiet liels, mazā māsa vai mazais brālis rīkos dzimšanas dienas svētus tieši jūsu bērniem!

children

Nav šaubu, ka labais tik tiešām vairo labo, un tas pats attiecas arī uz ģimenes iekšējām attiecībām. Ja parādīsiet, ka jūs savu maz brāli vai māsu mīlat, viņš to redzēs un tik pat mīloši izturēsies arī pret jums. Un ja tā padomā, tas jau nemaz nav tik grūti- sarīkot bērnam ballīti, galvenais ir, lai viņš un viņa draugi būtu priecīgi un vienmēr nodarbināti, tas arī viss.