Esmu bijusi vienmēr pārliecināta, ka izglītībai mūsu dzīvē ir ļoti svarīga loma. Un katru dienu es par to pārliecinos, redzot, cik daudz izglītības iespēju tiek piedāvātas gan skolniekiem, gan studentiem, gan pieaugušiem cilvēkiem. Ka saka – mācības ir gaisma, bet to trūkums ir tumsa. Pilnīgi piekritu šim izteicienam un tāpēc arī nolēmu veidot šo blogu.

Tajā es gribu pievērsties aktuālākām tēmām, kas saistītas ar mācībām, padalīties savā nelielā dzīves pieredzē, iedot vērtīgus padomus un vienkārši virzīt lasītājus konkrētā virzienā, ja esat apmaldījies tik plašā informācijas klāstā.

lauraStarp citu, mani sauc Laura un es esmu viens no tiem cilvēkiem, kurš grib un cenšas nepārtraukti attīstīties un pašizglītoties. Manuprāt, tikai caur nepārtrauktu apkārtējas pasaules izzināšanu var sasniegt savus mērķus un kļūt gudrākai. Mana bloga mērķis ir parādīt, cik liela mērā izglītība ir iekļāvusies mūsu dzīvē, parādīt, ka viss mūsu pasaulē ir savstarpēji saistīts, pat ja liekas, ka tā nav.

Izglītībai ir patiešām svarīga nozīme un par to ir jārunā. Tāpēc es arī gribu to darīt, ik pa laiku publicējot dažādus rakstus par ļoti dažādām tēmām, bet tik un tā saistītus ar izglītību. Runāšu gan par to, kā atvieglot mācības, kā padarīt savu mācību telpu par vietu, kur gribas mācīties, kā sekmēt labāku informācijas uztveri un kā risināt iespējamas grūtības, saistītus ar mācībām.

Pati esmu izjutusi, cik grūti ir atrast nepieciešamo tik lielā informācijas daudzumā, tieši tāpēc gribu koncentrēties uz patiesi svarīgām lietām un ceru, ka tās būs svarīgas arī jums.