Pašmācība

  Studiju laikā var apgūt vairākas noderīgas lietas

  Noteikti iepriekšējos rakstos jau esmu minējusi, bet nekautrēšos atkārtoties vēlreiz- studijas ir tas laiks, kad cilvēks attīsta un atrod sevi. Tas ir laiks, kad viss jaunais aizrauj un dod iespēju izmēģināt dažādas neizzinātas lietas un iespējas.

  Tieši tāpēc šis vecums un šis laiks man šķiet visīpašākais, jo iespējams ir pilnīgi viss- atliek vienīgi uzdrīkstēties. Bieži par šiem jautājumiem esmu domājusi un beidzot arī saņēmos uzrakstīt rakstu par to, kas varētu izrādīties noderīgs un ko pat vajadzētu apgūt studiju laikā, kamēr visas durvis ir atvērtas un iespējas ir vairāk kā pats spēj iedomāties?

  Read

  Oļegs Solodovs par svarīgām ziņām

  Lai arī cik daudz cilvēks savas dzīve slaikā nebūtu iemācījies un cik daudz jauna viņš nebūtu uzzinājis, kaut vai pēdējo desmit minūšu laikā, viņš nekad nezinās pilnīgi visu. Tā ir dzīves patiesība, kura ir jāpieņem, tāpēc ir svarīgi, ka katrs, kurš to saprot, arī dara visu iespējamo, lai turpinātu izglītoties un nepārtraukti uzzinātu ko jaunu.

  Man ir patiess prieks par visiem cilvēkiem, kas ar savu neatlaidību un gribasspēku spēj panākt neiespējamo un bieži vien lielākais palīgs viņu darbos, ir tieši zināšanas. Jo ar pietiekoši daudz zināšanām, cilvēks vienmēr spēs atrast labākos risinājumus un veidus, kā panākt vēlamo.

  Read

  WEB un jaunas mājas lapas izstrāde

  Pēdējā laikā arvien vairāk sanāk pievērsties lietām, kas saistītas ar mājas kapu izstrādi un tamlīdzīgām lietām. Pavisam nejauši iepazinos ar kādu cilvēku, kas ar to aizraujas un nolēmu pamēģināt. Kad uzsāku rakstīt šo blogu, domāju, ka viss būs pavisam vienkārši- izdomāšu tēmas par ko rakstīt, piemeklēšu bildītes un tā visu laiku. Un sākumā tā arī bija. Bet tikai tāpēc, ka es no tā nesapratu neko vairāk, man tas viss bija ļoti primitīvs.

  Tagad, kad esmu iemetusi aci un ar vienu kāju iekāpusi WEB un jaunu mājas lapu izstrādāšanas pasaulē, saprotu, ka viss tik vienkārši nemaz nav, un patiesībā ir diez gan daudz jāmācās, lai to visu apgūtu un uztaisītu lapu tādu, kas noder un patīk arī citiem, ne tikai man. Par to tad arī šoreiz parunāšu - par savu jauno pieredzi, un ko esmu sapratusi šajā īsajā laikā, kamēr vēl apgūstu šo jomu.

  Read

  5 Ieteikumi Labākām Mācībām

  Runājot par mācībām, ļoti bieži esmu dzirdējusi dažādus jautājumus un viedokļus par to, ko vajadzētu darīt, lai uzlabotu savas spējas apgūt kaut ko jaunu. Nu jā, tas man ir licis aizdomāties par to, vai tiešām pastāv kaut kādas metodes, kas mums var ļaut sasniegt labākus rezultātus mācībās.

  Saprotams, ka mēs varam savā labā izmantot dažādus risinājumus, kas ļauj darboties efektīvāk. Šķiet ka dažāda veida tehnoloģijas šajā jautājumā ir labākais piemērs. Mēs visi ļoti labi zinām to, kā tehnoloģijas var uzlabot mācību procesu. Tomēr ne par to es šodien vēlējos runāt.

  Daudz vairāk manu interesi piesaista tas, ka dažādi mūsu paradumi ietekmē to, cik labi mēs spējam uztvert informāciju. Lūk, tieši šīs ir tās lietas, par ko mums pamatā vajadzētu domāt, ja mēs vēlamies kaut ko mainīt tajā, kā mācamies un apgūstam jaunas lietas.

  Redziet, interesantākais ir tas, kas šīs lietas ir gluži vienkāršas. Viss, kas ir nepieciešams ir gribasspēks kaut ko nedaudz mainīt savā ikdienā. Un tad jau arī ar visiem skolas darbiem ies daudz labāk.

  Read

© 2017 study.lv | blogs

Theme by Anders NorenUp ↑